San Diego Imperial Co. USATF Association

San Diego So. Cal. Roadrunners Track Meet
3/13/2004 Mira Costa College Results

Weather ...
Cool and misty in the morning turning hot about mid-day.

San Diego Southern California Roadrunners Home Page


Event 1
Co-ed Mid-Distance Bantam
B800-G400-B400-G800

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'B'                 8:11.30   40
       1) West, Jamie                     2) Keller, Sarah
       3) Fahy, Steven                    4) Varner, David
    2 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 9:08.60   36
       1) StLaurent, Rebeckah             2) Acord, Aaron
       3) Fahy, Darren                    4) Slack, Mariah

Back
Event 2
Co-ed Mid-Distance Midget
B800-G400-B400-G800

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Woodland Park Middle School  'A'                    7:33.80   40
       1) Loyns, Austin                   2) Ojeda, Maria
       3) Gullickson, Kyle                4) Edgren, Anthonia
    2 San Diego So. Cal. Roadrunners  'B'                 7:45.50   36
       1) Stinson, Parker                 2) Ortiz, Haidee
       3) StLaurent, Shanna               4) Perumal, Daniel
    3 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 8:15.20   32
       1) Penney, Brian                   2) Drozd, Sarah
       3) Riddel, Richard                 4) VanDuzer, Nicole
    4 Woodland Park Middle School  'B'                    8:16.30   28
       1) Guerrero, Jose                  2) Ward, Carly
       3) VanLaar, Michael                4) Stevens, Bridgette
    5 Temecula Time Machine  'A'                          8:18.90   24
       1) Thompson, Ben                   2) Chavoya, Athena
       3) Ratkowski, Chase                4) Thompson, Erin
    6 Temecula Time Machine  'B'                          8:35.90   20
       1) Edwards, Dwayne                 2) Alvarado, Nina
       3) Froeboese, Michael              4) Howard, Alexandra
    7 San Diego Trailblazers  'A'                         8:38.20   16
       1) Glover, Kevin                   2) Knight, Tia
       3) Parada, Miguel                  4) Kindred, Charlii
    8 Woodland Park Middle School  'C'                    8:50.70   12
       1) Pennock, Zack                   2) Wood, Courtney
       3) Leyva, Ruben                    4) Martinez, Patrisia

Back
Event 3
Co-ed Mid-Distance Youth
B800-G400-B400-G800

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Temecula Time Machine  'A'                          6:59.50   40
       1) Mitchell, Karlton               2) Gibbons, Bianca
       3) Poitier, Marlowe                4) Gomez, Cristina
    2 Woodland Park Middle School  'A'                    7:30.10   36
       1) Arenas, Manuel                  2) Worley, Aubrey
       3) Bowen, Andy                     4) Dow, Cynthia
    3 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 7:35.80   32
       1) West, Billy                     2) Nicolai, Bridget
       3) StLaurent, Samuel               4) Spinler, Deidra
    4 Woodland Park Middle School  'B'                    7:40.10   28
       1) Marshall, Tyler                 2) Chapin, Ashley
       3) Farmer, Kristina                4) Wilson, Brian
    5 Temecula Time Machine  'B'                          7:50.50   24
       1) Moore, James                    2) Dewitt, Katie
       3) Vordahl, Chris                  4) Wilson, Heather
    6 Woodland Park Middle School  'C'                    8:17.20   20
       1) Thompson, Evan                  2) Verhulst, Kelsey
       3) Rosales, Vincente               4) Sharp, Lauren
    7 Temecula Time Machine  'C'                          8:21.50   16
       1) Roumelis, Alexander             2) Knauer, Samantha
       3) Rogers, Richard                 4) Hochstrasser, Vianna

Back
Event 4 Girls 8x200 Meter Relay Sub Bantam

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego Trailblazers  'A'                         5:15.60   40
       1) Hewston, Tori                   2) Black, Makaila
       3) Lathan, Naomi                   4) Williams, Nicole
       5) Willams, Sydney                 6) Lathan, Imana-nae
       7) Penn, Kai                       8) Van, Monique

Back
Event 5 Boys 8x200 Meter Relay Sub Bantam

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Mercury San Diego  'A'                              5:42.10   40
       1) Stamp, Jesiah                   2) Buncom, Frank
       3) Washington, Murray              4) Robinson, Christion
       5) Davis, Brenden                  6) Harrison, Carey
       7) Hicks, Jvonee                   8) Kofaver, Anthony
    2 Mercury San Diego  'B'                              6:43.30   36
       1) Cass-Williams, Aj               2) Thompson, Tariq
       3) Thompson, Christopher           4) Bogans, Devin
       5) Young, Demetrius                6) Jones, Mike
       7) Hamilton, Moitlvey              8) Hills, Esther



Back
Event 6 Girls 8x200 Meter Relay Bantam

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Mercury San Diego  'A'                              4:37.30   40
       1) Yell, Chantel                   2) Hinds, Courtney
       3) Jones, Breahna                  4) Ford, Amaya
       5) Washington, Muridia             6) Mc Callie, Ashley
       7) Williams, Evelyn                8) Morris, Denicia

(Event 7 not run)
Back
Event 8 Girls 8x200 Meter Relay Midget

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Woodland Park Middle School  'A'                    4:17.70   40
       1) Pankey, Alexandra               2) Edgren, Anthonia
       3) Ward, Carly                     4) Vande Vegte, Tori
       5) Stevens, Bridgette              6) Martinez, Patrisia
       7) Coons, Aisha                    8) Ojeda, Maria
    2 Mercury San Diego  'B'                              4:20.20   36
       1) Ward, Leah                      2) Anderson, Shateara
       3) Neal, Yvont'e                   4) Greene, Denai
       5) Fair, Briana                    6) Theke, Jenny
       7) Steward, La'Shanae              8) Tyne, Maryum
    3 Temecula Time Machine  'A'                          4:27.90   32
       1) Coad, Kimi                      2) Totty, Alexis
       3) Beggs, Kaitlin                  4) Thompson, Erin
       5) Howard, Alexandra               6) Adams, Dynese
       7) Turnure, Brittany               8) McCullom, Cursta
    4 Woodland Park Middle School  'B'                    4:33.70   28
       1) Gracia, Melby                   2) Moreno, Andrea
       3) Sharp, Jenny                    4) Towsend, Samantha
       5) Dossa, Gianna                   6) Vetter, Monica
       7) Doyle, Kelsey                   8) Wood, Courtney

Back
Event 9 Boys 8x200 Meter Relay Midget

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Woodland Park Middle School  'A'                    4:15.30   40
       1) Leyva, Ruben                    2) VanLaar, Michael
       3) Loyns, Austin                   4) Edgcomb, Royce
       5) Eveland, Craig                  6) Arrant, Alex
       7) Guerrero, Jose                  8) Gullickson, Kyle
    2 Mercury San Diego  'A'                              4:34.70   36
       1) Williams, Tevin                 2) Hill, Aaron
       3) Ramsubhag, Jonathan             4) Williams, Travis
       5) Lawson, Shalamar                6) Grantling, Denzal
       7) Howard, Brandon                 8) Bogans, Corey

Back
Event 10 Girls 8x200 Meter Relay Youth

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Temecula Time Machine  'A'                          3:56.90   40
       1) Martinez, Chelsea               2) Morrison, Lakeshia
       3) Williams, Jessica               4) Ng, Annie
       5) Rucker, Jelisa                  6) Weatherspoon, Jazmine
       7) Anderson, Tiyauna               8) Gibbons, Bianca
    2 Woodland Park Middle School  'A'                    4:17.50   36
       1) Farmer, Kristina                2) Verhulst, Kelsey
       3) Chapin, Ashley                  4) Dow, Cynthia
       5) Sharp, Lauren                   6) Pribil, Magan
       7) Van, Alanah                     8) Worley, Aubrey

Back
Event 11 Boys 8x200 Meter Relay Youth

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Temecula Time Machine  'A'                          3:37.30   40
       1) Bautista, Christian             2) Miller, Phillip
       3) Mitchell, Karlton               4) Blythe, Zach
       5) Johnston, Andrew                6) Centell, Taylor
       7) Poitier, Marlowe                8) Morrison, Rummel
    2 Woodland Park Middle School  'A'                    3:41.80   36
       1) Potter, Dante                   2) Santurro, Matt
       3) Soriano, Armand                 4) Bowen, Andy
       5) Parra, Jonathon                 6) Marshall, Tyler
       7) Colbert, James                  8) Arenas, Manuel
    3 Temecula Time Machine  'B'                          4:10.90   32
       1) Gerritsen, Justin               2) Knauer, Daniel
       3) Moore, James                    4) Nielsen, Jordan
       5) Rogers, Richard                 6) Roumelis, Alexander
       7) Vordahl, Chris                  8) Radojcic, Adam

Back
Event 12 Girls Distance Medley Mixed Div
(1200MG-400BG-800BG-1600YG)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                14:09.60   40
       1) StLaurent, Shanna               2) Slack, Mariah
       3) StLaurent, Rebeckah             4) Gillingham, Erin
    2 San Diego So. Cal. Roadrunners  'B'                15:11.60   36
       1) Duffy, Tiffany                  2) West, Jamie
       3) Keller, Sarah                   4) Spinler, Deidra
    3 San Diego So. Cal. Roadrunners  'C'                15:18.70   32
       1) Hettinger, Quincey              2) Zucker, Vanessa
       3) Perumal, Zara                   4) Wilson, H.
    4 Temecula Time Machine  'A'                         15:47.70   28
       1) Chavoya, Athena                 2) Land, Jamie
       3) Ricks, Shelby                   4) Gomez, Cristina

Back
Event 13 Boys Distance Medley Mixed Div
(1200MB-400BB-800BB-1600YB)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                13:08.10   40
       1) Kuhlman, Connor                 2) Varner, David
       3) Acord, Aaron                    4) Enowitz, Ben
    2 San Diego So. Cal. Roadrunners  'B'                13:27.80   36
       1) Stinson, Parker                 2) Fahy, Darren
       3) Slack, David                    4) Mihalik, Kevin

Back
Event 14 Girls Sprint Medley Mixed Div
(200SBG-200BG-400MG-800YG)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 4:50.70   40
       1) Hettinger, Quincey              2) Slack, Mariah
       3) Ortiz, Haidee                   4) Privett, Sallie
    2 San Diego Trailblazers  'B'                         5:05.30   36
       1) Lathan, Naomi                   2) Lathan, Imana-nae
       3) Kindred, Charlii                4) Gibbons, B.
    3 Mercury San Diego  'D'                              5:11.81   32
    4 Temecula Time Machine  'A'                          5:17.40   28
       1) Turnure, Danielle               2) Ricks, Shelby
       3) Howard, Alexandra               4) Hochstrasser, Vianna
    5 San Diego Trailblazers  'A'                         5:25.30   24
       1) Black, Makaila                  2) Penn, Kai
       3) Warren, Olivia                  4) Klein, Tiffany
    6 Mercury San Diego  'B'                              5:32.30   20
    7 Mercury San Diego  'A'                              5:41.30   16
       1) Thomas, Tamarrah                2) Ramsubhag, Lifsira
       3) Evans, Tersesa                  4) Rivers, Jonice
    8 Mercury San Diego  'E'                             x5:47.70
    9 Mercury San Diego  'C'                             x6:05.80
   10 San Diego So. Cal. Roadrunners  'B'                 6:06.20   12
       1) StLaurent, Micaela              2) West, Jamie
       3) VanDuzer, Nicole                4) Varner, Diane

Back
Event 15 Boys Sprint Medley Mixed Div
(200SBB-200BB-400MG-800YB)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 4:57.20   40
       1) Acord, Aaron                    2) Acord, Austin
       3) Kuhlman, Connor                 4) Villalobos, Valente
    2 Temecula Time Machine  'A'                          5:01.20   36
       1) Thompson, Nolan                 2) Fajardo, Kristoffer
       3) Dudley, Tyler                   4) Knauer, Daniel
    3 Mercury San Diego  'B'                              5:03.20   32
    4 Mercury San Diego  'C'                              5:06.10   28
    5 San Diego So. Cal. Roadrunners  'B'                 5:07.20   24
       1) Fahy, Steven                    2) Mihalik, Kevin
       3) Riddel, Richard                 4) Hettinger, Graham
    6 Mercury San Diego  'D'                              5:19.30   20
    7 Mercury San Diego  'A'                             x5:38.80
    8 San Diego Trailblazers  'A'                         5:47.70   16
       1) Hutsona, Justin                 2) Weaver, Joshua
       3) Glover, Kevin                   4) Williams, John
    9 San Diego Trailblazers  'B'                         5:53.90   12
       1) Jones, Robert                   2) Williams, Ernest
       3) Williams, Ryan                  4) Spence, Stephen

Back
Event 16 Girls Sprint Medley Sub Bantam
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Mercury San Diego  'A'                              3:29.10   40
       1) Buncom, Jazzay                  2) Esther, Hill
       3) Thomas, Tamarrah                4) Washington, Ashley w

Back
Event 17 Boys Sprint Medley Sub Bantam
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Mercury San Diego  'A'                              2:55.20   40
       1) Buncom, Frank                   2) Stamp, Jesiah
       3) Harrison, Carey                 4) Davis, Brenden
    2 Mercury San Diego  'B'                              3:34.10   36
       1) Howard, Anthony                 2) Robinson, Christion
       3) Hicks, Jvonee                   4) Washington, Murray
    3 Mercury San Diego  'C'                              3:36.70   32
       1) Young, Demetrius                2) Hamilton, Matri
       3) Jones, Mike                     4) Thompson, Tariq

Back
Event 18 Girls Sprint Medley Bantam
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Mercury San Diego  'A'                              2:22.40   40
       1) Yell, Chantel                   2) Ford, Amaya
       3) Williams, Evelyn                4) Hinds, Courtney
    2 Mercury San Diego  'B'                              2:34.20   36
       1) Mc Callie, Ashley               2) Washington, Muridia
       3) Morris, Denicia                 4) Jones, Breahna
    3 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 2:44.40   32
       1) Keller, Sarah                   2) Hettinger, Quincey
       3) StLaurent, Rebeckah             4) Perumal, Zara

Back
Event 19 Boys Sprint Medley Bantam
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Mercury San Diego  'A'                              2:28.90   40
       1) Lawson, Shalamar                2) Bogans, Corey
       3) Grantling, Denzal               4) Howard, Brandon

Back
Event 20 Girls Sprint Medley Midget
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Woodland Park Middle School  'A'                    2:07.70   40
       1) Edgren, Anthonia                2) Ward, Carly
       3) Pankey, Alexandra               4) Ojeda, Maria
    2 Mercury San Diego  'A'                              2:12.80   36
       1) Greene, Denai                   2) Ward, Leah
       3) Neal, Yvont'e                   4) Anderson, Shateara
    3 San Diego Trailblazers  'A'                         2:15.70   32
       1) Kindred, Charlii                2) Knight, Tia
       3) Warren, Olivia                  4) Van, Monique
    4 Temecula Time Machine  'B'                          2:20.20   28
       1) Thompson, Erin                  2) Totty, Alexis
       3) Coad, Kimi                      4) Alvarado, Nina
    5 Woodland Park Middle School  'B'                    2:20.60   24
       1) Stevens, Bridgette              2) Vande Vegte, Tori
       3) Towsend, Samantha               4) Worley, Brooke
    6 Mercury San Diego  'C'                              2:20.90   20
       1) Steward, La'Shanae              2) Yeidell, Noni
       3) Evans, Tersesa                  4) Iueke, Venny
    7 Temecula Time Machine  'A'                          2:25.80   16
       1) McCullom, Cursta                2) Adams, Dynese
       3) Beggs, Kaitlin                  4) Chavoya, Athena
    8 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 2:27.70   12
       1) Zucker, Vanessa                 2) StLaurent, Shanna
       3) Drozd, Sarah                    4) Keller, Melissa
    9 Woodland Park Middle School  'C'                    2:40.80    8
       1) Stevens, Erika                  2) Bryer, Crystal
   10 Mercury San Diego  'B'                              3:01.40    4
       1) Ward, Leah                      2)
       3) Ford, Giana                     4)

Back
Event 21 Boys Sprint Medley Midget
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Woodland Park Middle School  'A'                    2:06.00   40
       1) Loyns, Austin                   2) Guerrero, Jose
       3) Gullickson, Kyle                4) VanLaar, Michael
    2 Mercury San Diego  'A'                              2:16.10   36
       1) Hill, Aaron                     2) Williams, Tevin
       3) Ramsubhag, Jonathan             4) Williams, Travis
    3 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 2:20.10   32
       1) Stinson, Parker                 2) Penney, Brian
       3) Perumal, Daniel                 4) Riddel, Richard
    4 Woodland Park Middle School  'B'                    2:24.80   28
       1) Arrant, Alex                    2) Desmond, Tommy
       3) Eveland, Craig                  4) Edgcomb, Royce
    5 Temecula Time Machine  'A'                          2:26.40   24
       1) Carr, Daniel                    2) Froeboese, Michael
       3) Totty, Jordan                   4) Thompson, Nolan
    6 Woodland Park Middle School  'C'                    2:34.60   20
       1) McNiel, Shawn                   2) Leyva, Ruben
       3) Cahill, Taylor                  4) Fritz, Erik

Back
Event 22 Girls Sprint Medley Youth
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 2:03.70   40
       1) Privett, Sallie                 2) Studer, Sara
       3) Nicolai, Bridget                4) Gillingham, Erin
    2 Temecula Time Machine  'A'                          2:04.80   36
       1) Gomez, Cristina                 2) Rucker, Jelisa
       3) Anderson, Tiyauna               4) Weatherspoon, Jazmine
    3 Temecula Time Machine  'B'                          2:07.10   32
       1) Martinez, Chelsea               2) Morrison, Lakeshia
       3) Williams, Jessica               4) Wilson, Heather
    4 Woodland Park Middle School  'A'                    2:08.50   28
       1) Van, Alanah                     2) Chapin, Ashley
       3) Worley, Aubrey                  4) Dow, Cynthia
    5 Temecula Time Machine  'C'                          2:11.90   24
       1) Gibbons, Bianca                 2) Ng, Annie
       3) Hochstrasser, Vianna            4) Knauer, Samantha
    6 Woodland Park Middle School  'B'                    2:16.00   20
       1) Russell, Holley                 2) McCarthy, Kelsey
       3) Estelle, Brittany               4) Farmer, Kristina

Back
Event 23 Boys Sprint Medley Youth
(100-100-200-400)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 Temecula Time Machine  'A'                          1:51.90   40
       1) Morrison, Rummel                2) Centell, Taylor
       3) Bautista, Christian             4) Poitier, Marlowe
    2 Mercury San Diego  'A'                              1:54.60   36
       1) Chambers, Brandon               2) Taylor, Ronald
       3) Scales, Joshua                  4) Russell, Dedrick
    3 Woodland Park Middle School  'A'                    1:54.80   32
       1) Soriano, Armand                 2) Potter, Dante
       3)                                 4) Bowen, Andy
    4 Temecula Time Machine  'B'                          1:58.10   28
       1) Blythe, Zach                    2) Vordahl, Chris
       3) Miller, Phillip                 4) Mitchell, Karlton
    5 Woodland Park Middle School  'B'                    2:00.80   24
       1) Wilson, Brian                   2) Johnson, Colby
       3)                                 4) Arenas, Manuel
    6 Temecula Time Machine  'C'                          2:06.50   20
       1) Moore, James                    2) Johnston, Andrew
       3) Nielsen, Jordan                 4) Radojcic, Adam
    7 San Diego Trailblazers  'A'                         2:08.10   16
       1) Allen, Anthony                  2) Spence, Stephen
       3) Williams, John                  4) Glover, Kevin
    8 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                 2:09.30   12
       1) Harpenau, Morgan                2) StLaurent, Samuel
       3) Slack, David                    4) Villalobos, Valente
    9 Woodland Park Middle School  'C'                    2:09.50    8
       1)                                 2) Vujko, George
       3) Rosales, Vincente               4) Thompson, Evan

Back
Event 24 Mixed Distance Medley Mixed
(200SBG-200SBB-800BB-400MB-1600YG)

  =======================================================================
      Team                                                 Finals  Points
  =======================================================================
    1 San Diego So. Cal. Roadrunners  'A'                11:44.10   40
       1) Hettinger, Quincey              2) Acord, Austin
       3) Varner, Diane                   4) Penney, Brian
       5) West, Billy                     6)
    2 Temecula Time Machine  'A'                         12:03.90   36
       1) Coward, Zachary                 2) Turnure, Danielle
       3) Turnure, Brittany               4) Vordahl, Chris
       5) Land, Jamie                     6)
Back
Throwing Events:
Event 28 Girls Shot Put Midget ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Johnson, Latreace Mercury San Diego 26-03.50 20 2 Jordan, Dezarae Mercury San Diego 23-11.75 18 3 Moreno, Andrea Wpms 21-02.00 16 4 Garcia, Melby Wpms 19-04.25 14 5 Doyle, Kelsey Wpms 14-08.00 12 6 Juarez, Diana Wpms 14-06.00 10 Back Event 29 Boys Shot Put Midget
======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Grantling, DeAndre Mercury San Diego 32-02.00 20 2 Carr, Daniel TV Time Mach 19-00.00 18 3 Ratkowski, Chase TV Time Mach 18-07.75 16 Event 30 Girls Shot Put Youth ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Jones, Ashleigh Mercury San Diego 22-05.75 20 2 Ng, Annie TV Time Mach 19-11.75 18 Event 31 Boys Shot Put Youth ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Johnson, Colby Wpms 31-11.75 20 2 Johnston, Andrew TV Time Mach 28-07.25 18 3 Rogers, Richard TV Time Mach 25-00.75 16 4 Roumelis, Alexander TV Time Mach 18-09.00 14
Back Event 33 Girls Javelin Throw Bantam ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Penn, Kai Trailblazers 42-03.50 20 2 Van, Monique Trailblazers 30-10.75 18 3 Slack, Mariah SD So. Cal. RR 30-05 16 4 West, Jamie SD So. Cal. RR 29-08 14 5 Williams, Nicole Trailblazers 27-06 12 6 Lathan, Naomi Trailblazers 27-05.75 10 7 Black, Makaila Trailblazers 26-06.50 8 Lathan, Imana-nae Trailblazers 25-06 9 Willams, Sydney Trailblazers 23-03.50 10 Hewston, Tori Trailblazers 22-07.50 Back
Event 34 Boys Javelin Throw Bantam ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Williams, Ernest Trailblazers 50-09.50 20 2 Hutsona, Justin Trailblazers 30-11.25 18 3 Jones, Robert Trailblazers 30-09.50 16 4 Willis, Joshua Trailblazers 22-11 14 Event 35 Girls Javelin Throw Midget ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Johnson, Latreace Mercury San Diego 40-09.50 20 2 Kindred, Charlii Trailblazers 37-10 18 3 Warren, Olivia Trailblazers 36-08.75 16 Back
Event 36 Boys Javelin Throw Midget ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Hill, Aaron Mercury San Diego 72-08.50 20 2 Grantling, DeAndre Mercury San Diego 70-00.50 18 3 Penney, Brian SD So. Cal. RR 68-03.50 16 4 VanLaar, Michael Wpms 62-09.75 14 5 Carr, Daniel TV Time Mach 53-09.50 12 6 Williams, Ryan Trailblazers 47-02.50 10

Event 32 Girls Javelin Throw Youth ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Studer, Sara SD So. Cal. RR 65-09 20 2 Ng, Annie TV Time Mach 53-09 18
Event 39 Boys Javelin Throw Youth ======================================================================= Name Year Team Finals Points ======================================================================= 1 Rogers, Richard TV Time Mach 79-04.50 20 2 Slack, David SD So. Cal. RR 79-01.50 18 3 West, Billy SD So. Cal. RR 56-01 16 4 Nielsen, Jordan TV Time Mach 55-09 14 5 Villalobos, Valente SD So. Cal. RR 39-10.75 12
Back